محل تبلیغات شما

هممون می‌دونیم که سگ‌ها بعد از یه مدت کوتاه مثل یکی از اعضای خانواده‌ می‌شن و دیدن مریضی و رنجشون واقعا عذاب آوره. علاوه بر این اگه تا حالا سگتون مریض شده باشه و پیش دامپزشک برده باشینش، حتما دیدین که جواب دادن به سوالای دامپزشک و اطلاعاتی که ازتون می‌خواد چقدر مهمه. دونستن علائم بیماری‌‌های سگ و توجه بهشون باعث می‌شه که توی مراحل اولیه‌ی بیماری متوجه بشین و در اولین فرصت برای درمانشون کاری کنین. دوستان، بعضی از بیماری‌ها وقتی پیشرفته می‌شن اعضای دیگه‌ی بدن رو هم ممکنه درگیر کنن یا باعث عفونت‌های ثانویه بشن و درمانشون خیلی سخت بشه برای همین هرچقدر تاکید کنیم که به پیشگیری و درمان توی مراحل اولیه‌ی بیماری اهمیت بدین باز هم کمه.

سرطان، دیابت، کرم قلب، کنل کاف، پاراویروس، هاری و دیسپلازی مفصلی از شایع‌ترین بیماری‌های سگ‌ هستن. توی این مقاله علائم، دلایل ابتلا و روش‌های پیشگیری از این بیماری‌ها رو نوشتیم که در نگهداری از سگ کمکتون می‌کنه؛ پس با ما همراه باشین.

ادامه مطلب


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

موسسه خیریه سگال
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
سرور ایران های سمپ برنامه های کاربردی برای موبایل آنچه بیشتر هستم. هواوی سرویس People problems فروش میز تلویزیون پلی یورتانی سمفونی کلام امیر مطالب مخنلف و متنوع پارک شهر parkeshahr